S A S Z A N

14 grudnia 2017

Nowy utwór - kiedy? O kim? Z kim?

Witajcie!

Wczoraj na moim Instagramie i Facebooku ukazała się Wam okładka mojego kolejnego utworu - "Do Mnie Mów".

 

Już 19. Grudnia (wtorek) o godzinie 16:00 na moim kanale VEVO - Oficjalne Lyric Video do utworu!

 

Jeśli jeszcze nie subskrybujecie - koniecznie klikajcie tu: SASZAN VEVO - znajdziecie tutaj wszystkie oficjalne materiały od początku mojej współpracy z wytwórnią Universal Music oraz nadchodzące - w tym "Do Mnie Mów"

Przy okazji - mamy już 100 tys. wyświetleń przy akustycznej wersji "8 miejsc" !

 

To teraz może trochę o utworze. O pracy nad nim. 

 

Połączyliśmy siły. Tak jak zapowiadaliśmy. Ja, Dominic z Young Stadium Club i Patryk Kumór.

To chyba uwielbiam w pracy z tą wytwórnią najbardziej. Zbiera się kilku artystów i bez spiny, razem zabiera się od zera za utwór. Przegadane i przepracowane godziny, noce. Wymiana zdań, inspiracji, pomysłów, doświadczeń. Razem. To bardzo rozwija. Pomaga tworzyć coś bardzo satysfakcjonującego. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że umiem dać z siebie aż tyle. I wokalnie, i tekstowo, i muzycznie. Wystarczyło trochę mnie przycisnąć. 

 

Nie było łatwo. Jestem mocnym charakterem, bardzo upartą osobą. Czasem to pomaga, czasem przeszkadza. Tutaj trochę przeszkadzało. Od początku pracy - nikt się tu ze mną nie cackał. Brzmi źle - popraw. Nie wychodzi? To postaraj się dwa razy bardziej. Nie idź na łatwiznę. Na spotkaniu z prezesem po podpisaniu umowy usłyszałam - "Saszan, tylko teraz naprawdę zaczyna się Twoja ciężka praca." I to prawda.

 

Z przyzwyczajenia i jakiejś takiej poturbowanej pewności swojego wokalu - szłam na łatwiznę. Unikałam wysokich dźwięków, trudniejszych od tych, które do tej pory śpiewałam. Bo lubię mruczeć, lubię niskie rejestry. Ale nie ma tak łatwo. W końcu się "przemogłam". Zaczęłam bawić się głosem. Śpiewać wysokie rejestry i falsety. Sama tworzyć chórki. Na poprzedniej płycie wyręczyły mnie w tym inne wokalistki. A tu nie maaaa. Skończyły się nastoletnie kaprysy Roksanki, haha. Nie zaśpiewasz - nie będziesz miała. 

 

No to zaśpiewałam. Sama z siebie zaczęłam tworzyć linie melodyczne o wiele trudniejsze, niż do tej pory. Żeby ciągle się rozwijać. Nie siedzieć w swoim wygodnym kąciku. Teraz cieszę się, że się nie zaparłam na amen. Teraz widzę, jak rozwinęłam się przez ten czas. 

 

I pierwszym owocem tego mojego kroku do przodu jest utwór "Do Mnie Mów". Jestem z niego dumna.

Elektronika w stylu lat 80 - to jest tooo.

 

Muzyką zajęliśmy się w składzie: Ja, Dominic, Patryk. Tekst napisałam sama. 

 

A też jest to ciekawa historia.

Mój pierwszy weselszy tekst napisany po smutnych czasach moich niewypałów miłosnych.

 

Piosenka zaczyna się słowami "Myślałam, że nigdy nie skończy się tamten"on"'

Chyba każdy ma lub miał taką "nią" czy takiego "niego". Ta najgorsza relacja, gdy wiecie, że to gówno. Że daje Wam to więcej smutku, niż radości, ale czekacie na te sekundy euforii, żeby potem płakać i dołować się tygodniami. Gdy każdy Ci mówi, żeś głupi/głupia, a Ty dalej w to biegniesz. 

Oj taaak. Trwało to. 

 

I skończył się. Tamten ON. Poznałam kogoś innego. I ma euforia była tak ogromna, że wróciłam do domu i napisałam tekst. Cały. Od razu. I linia melodyczna. Pyk. Dyktafon. I jest.

 

Aaaaa nie będę gadać za dużo. Myślę, że sami zrozumiecie. 

Już we wtorek. O 16:00.

 

Tak w ogóle to myślę, że ten utwór to świetna pozycja sylwestrowa. Mam nadzieję.

 

Kolejny utwór - już z teledyskiem - zaraz po nowym roku. Taki singiel singiel. 

A teraz lyric video Do Mnie Mów -  na święta - specjalnie dla Was.


Ale to nie takie byle jakie lyric video - będzie się podooobać. Hihi. No nie mogę się doczekać.

 

Kocham mocno i cieszę się na ten wtorek jak nie wiem. A Wy?


Luv,

Saha

 

 

 

 

 

 

 

Inne artykuły:

13 lipca 2018
  Wiem, że się zapuściłam w pisaniu. Strona nieaktualizowana od kilku miesięcy. Dramat.  Do poprawy. Obiecuję.    Ale naszła mnie pewna wena. Zaczęłam coś skrobać na snapchacie, ale zabrakło znaków... Więc jestem
14 grudnia 2017
Witajcie! Wczoraj na moim Instagramie i Facebooku ukazała się Wam okładka mojego kolejnego utworu - "Do Mnie Mów".   Już 19. Grudnia (wtorek) o godzinie 16:00 na moim kanale VEVO -
24 listopada 2017
WItam, witam, witam.   Mam przyjemność ogłosić, że wreszcie, po latach, po miliardach zapowiedzi: UDAŁO SIĘ. Otwieram swój sklep internetowy! Wszystko zaczęło się już około rok temu, gdy założyłam własną firmę.
24 września 2017
Oficjalna grupa Saszanators. Od lat moje ulubione miejsce w sieci. Podczas pytań w wywiadach często zapominam, że to właśnie tam najbardziej lubię przebywać. Zazwyczaj odpowiadam, że najbardziej lubię Instagram. A
19 września 2017
Witam wszystkich bardzo serdecznie na saszan.pl ! Wreszcie coś konkretnego, a przynajmniej tak mi się wydaje, haha :)   To właśnie tu zaczynamy od nowa tworzyć naszą historię. W zakładce "galeria"

© 2017 Szablon Dla Zespołu Muzycznego.
Proudly created with
WebWaveCMS.com